Vybíráme kvalitní vířivku

Pořízení vířivky je velmi důležitým okamžikem, a proto bychom měli být při jejím výběru velmi důkladní a dobře si pohlídat, aby námi zvolený výrobek vyhovoval všem podmínkám, které jsme si pro nákup stanovili. Na co si dát při koupi vířivky pozor a jaké možnosti vlastně na českém trhu máme?

Spahouse_cz___Ique_Tahiti1
Foto: spahouse.cz – vířivka Ique Tahiti

Co by kvalitní vířivce rozhodně nemělo chybět

Principem vířivky je udržování teplé lázně a to bez ohledu na teplotu okolního vzduchu. Obzvlášť tehdy, chceme-li si pořídit venkovní vířivku, by pro nás měl být podstatným prvkem způsob a kvalita izolace. Pokud bude izolace skutečně důkladná, pomůže nám výrazně ušetřit náklady na provoz venkovní vířivky. Vyzkoušet můžete například některou z vířivek od švédské značky Ique. Ty se mohou pyšnit speciální trojitou termoizolací, která vám mimo jiné prodlouží životnost elektronických komponentů. O tom, jakým způsobem izolace vámi zvolená vířivka disponuje, vás informuje prodejce, který vám poradí i s výběrem doplňkového sortimentu.

Spahouse_cz___Ique_Tahiti2

Pro jaký materiál se rozhodnout

U vířivek je důležitá také volba materiálu, ze kterého je vyhotovena skořepina samotné vířivky. Nejčastěji se používá akryl, který ale existuje ve dvou možných provedeních. Akryl čínský by vám mohl možná lákat svoji nízkou cenou, avšak věřte, že ta je dána nízkou kvalitou provedení. Akryl tohoto druhu může po nějakém čase používání změnit barvu a především je mnohem náchylnější k mechanickému poškození. A jaký akryl tedy zvolit, abyste se vyhnuli pozdějším nepříjemnostem? Nejlepší možnou volbou pro vás bude americký akryl, který je v tomto odvětví velmi oblíbeným a kvalitním materiálem. Je vyráběn pomocí moderní technologie zpracování, díky které se ke koncovým zákazníkům dostane skutečně jen to nejlepší, mezi které bezesporu patří i Ique Tahiti. Nepodceňujte proto důkladný výběr správného materiálu, který by vám měl dobře sloužit co nejdéle to bude možné.

Spahouse_cz___Ique_Tahiti3

Jednoduše dokonalá vířivka

Zajímat byste se měli i o způsob filtrace, kterým bude vaše vířivka disponovat. Nejúčinnější je bezesporu využití duálního systému filtrace, který se postará nejen o očištění hladiny vířivky, ale důkladně pročistí i dno, na kterém se po dobu užívání vířivky usazuje mnoho nečistot. Pro plnou spokojenost s vířivkou je významné také jednoduché ovládání. Do něj můžeme zařadit kompletní ovládací systém včetně manipulace se zabudovaným audiosystémem nebo LED osvětlením. To vše nám napomůže dokreslit příjemnou atmosféru a plně si vychutnat pobyt ve vířivce. Přizpůsobte si venkovní vířivku podle svých potřeb. Pokud si nejste jisti správnou volbou vířivky a jejich komponent, přijďte si vše vyzkoušet na showroom, kde vám s výběrem pomůže odborný personál a společně jistě najdete optimální řešení přímo na míru.

Náš tip: Spahouse.cz – prodej vířivek od profesionálů.

Spahouse_cz___Ique_Tahiti4