Stylové bydlení v ještě stylovější Rezidenci Modřanka

modranka

Udělat z nového bytu domov chce trošku práce a snahy. Není to jen o tom nastěhovat nábytek, domov totiž dělají maličkosti – fotky, obrázky a jiné dekorace. Vyšperkujte si svoje bydlení k dokonalosti, ať se ve vašem novém bytě cítíte jako doma hned od samého začátku.

Pokud si kupujete byt v novostavbě, bývá většinou v nabídce bez vybavení. Zařízení bytu pak zbývá na vás. Buď můžete vzít útokem nábytkářskou firmu, nebo si najmout bytového designéra, který vše zařídí.

Až budete mít nastěhovaný nábytek, tak vám ještě zbývá to poslední, vytvořit z bytu domov. Skvěle se na to hodí fotky s přáteli, rodinou, z dětství nebo třeba ze svatby. Když fotky dáte do pěkných rámečků, tak vám udělají doma opravdu parádu. Jestli máte fotek spoustu a nedokážete si vybrat, kterou pověsit. Můžete si jimi oblepit celou jednu stěnu.

modrankailu

Vytvořte si doma tabuli jako ve škole

Už jste slyšeli o černé tabulové barvě, na kterou se dá psát? Tato barva je v poslední době velmi oblíbená. Můžete si na zeď psát třeba vzkazy s partnerem nebo nákupní seznam. Vzkaz vám mohou doma nechávat i vaše návštěvy, uvidíte, jak se v každém dospělákovi najednou probudí dítě, až uvidí vaši tabulovou stěnu.

Květiny by také měly být součástí každého domova. Nejen, že jsou úžasným a krásným doplňkem do interiéru, ale ještě vytvářejí kyslík. Jestli nejste zrovna zkušený zahradník, pořiďte si květiny s co nejméně kapičkami. Ty pak není potřeba tolik zalévat a tak vám spíš vydrží.

Řezané květiny se dají pořídit za příjemné ceny v každém supermarketu a domov vám provoní. Svíčky zase vykouzlí tu pravou romantickou atmosféru. Nezapomeňte na poličky, ty jsou nejen skvělými lapači prachu, ale i na ně můžete rozestavit své poklady a uvidíte, jak bude váš byt díky nim najednou útulnější.

Bydlete stylově v Modřanech

Nové byty v Modřanech v Rezidenci Modřanka si zamilujete. Rezidence Modřanka totiž zaujme uceleným urbanismem a kvalitou bydlení ve vilové čtvrti se zázemím veškeré občanské vybavenosti. V několika fázích výstavby Rezidence Modřanka nabídne celkem 292 nových bytů o velikosti 30–160 m2 s dispozicí 1+kk až 5+kk. Některé jednotky budou doplněny zasklenými lodžiemi, k bytům v nejvyšších patrech zase budou patřit prostorné terasy a k těm v přízemí pro změnu zelené předzahrádky.

Orientace větších bytů na několik světových stran a pěkný výhled na řeku a putující slunce domov zpestří, podobně jako originální design fasád všech budov. Ten nezapře inspiraci v neoplasticismu a v díle známého holandského malíře Pieta Mondriana. Rezidenční bydlení v Modřanech si tak okamžitě oblíbíte.