Stavební pouzdra Eclisse – kvalita potvrzená certifikáty

Dveře nekupujete každý den. Většinou chcete, aby vám dlouho a dobře sloužily. Vybíráte proto produkty kvalitní a nadčasové. Stavební pouzdra pro posuvné dveře Eclisse přesně taková jsou.

Jsou mimořádná svojí kvalitou, vysokou životností, odolností, jsou designově originální a nadčasové. Nikdy se vám neokoukají. Snoubí se v nich účelnost a praktičnost s neobyčejnou krásou.

Eclisse dbá na kvalitu i životní prostředí

Všechna stavební pouzdra Eclisse jsou certifikována dle normy UNI EN ISO 9001, jež specifikuje požadavky na kvalitu. Krom toho také Eclisse dbá normy UNI EN ISO 14001, která se zabývá ochranou životního prostředí, odborně řečeno tzv. enviromentálním managementem. Co se pod tímto termínem skrývá? Tato certifikace je zárukou snížení dopadu na naši přírodu, a na tom přece také záleží.

Na Eclisse poskytujeme záruku 12 let, protože jim na 100 % věříme!

12 let! Přesně takovou záruku vám nabízíme na stavební pouzdra Eclisse. Zdá se vám to hodně? Ano, to je. Ale s produkty Eclisse si to můžeme dovolit. Mnoho zkoušek a certifikačních testů zaručuje, že si se značkou Eclisse pořizujete skutečně mimořádnou kvalitu. 12 let poskytujeme nejen na kovové části stavebních pouzder, ale i na všechny posuvné mechanismy. Zapomeňte na to, že by se dveře „zadřely“, nešly otevřít nebo byly snad nebezpečné. Nejsou!

Nosné vozíčky fungovaly i po 100 000 cyklech pořád perfektně

Testovány byly i nosné vozíčky. I po dlouhé sérii testů, při kterých byly zkoušeny vozíčky s kapacitou 100 a 150 kg, nebyly zaznamenány žádné funkční změny, a to už o něčem svědčí! I po 100 000 cyklech byl jejich provoz stále stejný, pracovaly perfektně! Teď si jen představte, co všechno vydrží u vás doma. Krom toho se nosné vozíčky vyznačují i nejvyššími hodnotami korozivzdornosti dle normy UNI EN 1670. Testovány byly po 240 hodin ve slaném a vlhkém prostředí.

Stavební pouzdra uspěla při testech odolnosti proti vloupání

Co vás možná bude velmi zajímat, je odolnost stavebních pouzder proti vloupání. Stavební pouzdra pro posuvné dveře Eclisse totiž můžeme využít i venku, například na terase nebo balkóně. Stavební Pouzdra Eclisse prošla testem odolnosti proti vloupání dle normy UNI EN 1629. Vzorová výplň ve stavebním pouzdře Eclisse byla vystavena nejsilnějším nárazům měkkého pytle o hmotnosti 30 kg spouštěného kyvnými pohyby z různých výšek v kolmé poloze, což samozřejmě simulovalo snahu případného narušitele o překonání dveří. A výsledek? Stavební pouzdro i jeho příslušenství zůstaly neporušené.

Odnímatelná kolejnice vám ušetří finance při údržbě pouzdra

Další certifikovanou lahůdkou je odnímatelná kolejnice, kterou ocení jak zákazníci, tak montážníci. Krom toho, že se snadno instaluje, se v případě opravy či údržby pouzdra snadno demontuje. Co to pro vás jako zákazníka znamená? Především úsporu nákladu, kterou byste museli na servis vynaložit. Je vyrobena z hliníku s anodickým lakováním a tepelným ošetřením T5, které zajistí i dlouhou životnost ve vlhkém prostředí.

Eclisse vyniká nejvyšší možnou kvalitou a úrovní mezi všemi stavebními pouzdry na trhu. Výsledky uvedených testů jsou jen důkazem toho, s jakou péčí je k jejich výrobě přistupováno, a rovněž i toho, že pro vás vybíráme to nejlepší! A jsou určeny pro všechny typy interiérových dveří.