Nejlepší bydlení v Praze s výhledem na Vltavu

V dnešní době již zájemci o pronájem nebo nové bydlení nepožadují “pouze“ dobré dispoziční uzpůsobení bytů a domů, dostačující občanskou vybavenost a dobrou dostupnost do centra města, ale i příjemné prostředí a hezký výhled z oken.

bydlení Praha
Foto: homesweethome.cz, nájemní byty v Praze

Patříte-li taky mezi ty, kdo se rádi kochají pohledem z terasy nebo okna ložnice či obývacího pokoje, prohlédněte si byty na Vyšehradě. Jejich atmosféra je jedinečná a okouzlí téměř všechny, kdo si je prohlédnou.

Lákavý pronájem bytů na Vyšehradě

Vybírat můžete mezi různě velkými byty k pronájmu, zařízenými i nezařízenými.

Kupříkladu lze sáhnout po prostorném a hezkém půdním bytě 3+kk o rozloze 119 m², který se nachází v Praze 2, na Vratislavově ulici. Byt je ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. V kuchyni nechybí kompletní vybavení, jako je sporák, trouba, lednice, mraznička, pračka, sušička, mikrovlnka. Byt má dvě koupelny, v jedné se nachází vana, ve druhé sprchový kout a WC. Na podlaze jsou parkety a topí se ústředním topením. K bytu náleží i sklep.  Jedná se o velmi příjemnou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností nedaleko centra.

Na stejné adrese si můžete pronajmout i nezařízený byt 3+kk o velikosti 75 m². Najdete jej ve třetím patře. Po dohodě je možné byt zařídit za vyšší cenu nájmu. Kuchyně nabízí vybavení v podobě trouby, varné desky, lednice, myšky a mikrovlnné trouby. Byt má dvě koupelny, v jedné se nachází vana, ve druhé sprchový kout. K bytu náleží i sklep. Topí se plynem. Jak již bylo zmíněno, tato lokalita nabízí vynikající občanskou vybavenost i dostupnost do centra. Kousek od domu je řeka Vltava a Vyšehrad.

Prohlédněte si kompletní nabídku bytů v Praze

Realitní kancelář Home sweet home nabízí nejen byty na Vyšehradě, ale po celé Praze. Navštivte její webové stránky a získejte povědomí o možnostech koupi či pronájmu zajímavých a hezkých bytů i domů v žádaných lokalitách.