Na co se v e-shopu Kvalitex.cz můžete těšit? Na zbrusu novou zimní kolekci!

Počasí si z nás dělá šprťouchlata a za okny to vypadá, že brzy převezme žezlo paní Zima. Pokud vás čeká pravidelný předvánoční úklid, nezapomínejte ani na místnost, ve které trávíme třetinu života.

Touto místností je ložnice a s přibývajícími mrazivými dny si zaslouží nové vybavení. To je součástí zimní kolekce 2018/2019, kterou aktuálně najdete v e-shopu Kvalitex.cz. Na co se můžete těšit? Nabídka je opravdu bohatá!

Nechte se zahřát speciální přikrývkou

Součástí zimní kolekce jsou thermo přikrývky, které vynikají svou vysokou výhřevností. Té bylo dosaženo unikátní metodou výroby. Thermo přikrývka je totiž složená ze dvou přikrývek celoroční náplně, které jsou k sobě pevně spojené olemováním po obvodě. Díky tomuto složení přikrývka obsahuje vzduchovou kapsu, která izoluje teplo. Zároveň si pod ní nebudete připadat jako pod těžkou péřovou duchnou. Přikrývky jsou totiž vyrobené z neuvěřitelně lehkého dutého vlákna. Kromě thermo přikrývek můžete v e-shopu Kvalitex.cz zakoupit také speciální thermo chránič na matrace nebo chránič z umělého vlákna.

Ať zima nedostane šanci

Trápí vás během studených zimních nocí chladné ruce nebo nohy, zároveň ale nedokážete usnout pod klasickou péřovou přikrývkou, která je pro vás příliš těžká? A co takhle vyzkoušet speciální soupravu zimní přikrývky a polštáře vyrobenou z termicky spojeného dutého a kuličkového vlákna. Povrchovým materiálem této soupravy je tkanina microfibre vyrobená ze 100% polyesteru. Charakterizována je proto vysokou hustotou přízí a příjemným omakem. Tohoto omaku je docíleno počesáním jedné strany tkaniny.

Deky z vlny Alpaka a 10 % sleva

Unikátem v zimní kolekci pro rok 2018 a 2019 jsou vlněné deky a polštáře vyrobené z vlny Alpaka. Tato vlna vyniká svými vynikajícími tepelnými vlastnostmi, vysokou pružností a prodyšností. Navíc je vhodná také pro alergiky. A aby toho nebylo málo, kromě výše uvedených produktů se můžete těšit také na flanelové povlečení a desetiprocentní slevu na vybraná prostěradla z mikrovlákna.