Luxusní bydlení a krásná příroda v Praze 10

Praha není jenom historickým městem, ale také bydlištěm mnoha lidí. V posledních letech se upřednostňuje bydlení poblíž přírody, která dopomůže k relaxaci a odpočinku po náročném dni. Především pokud bydlíte v takovém městě jako je rušná Praha, určitě uvítáte možnost odpočinout si v zeleni. Vyberte si bydlení, které je blízko města, ale přitom také přírodě.

zelený botič
Zdroj: www.zelenybotic.cz

Moderní byty pro vás a rodinu

Z nabídky bydlení máte několik variant. Finančně dostupnější jsou byty, které jsou v jižní části, kde je krásný výhled na krajinu Botiče. Krásná krajina, klidné prostředí a především bezpečnost je hlavním důvodem, proč mnoho lidí upřednostnilo toto bydlení. nové byty v Praze 10 vám umožní využít svůj volný čas všemu, co máte rádi. V tomto okolí jsou bohaté možnosti, které upřednostňuje spousta lidí. Především pro ty, kteří milují sport, je tato lokalita tou správnou. V blízkosti můžete využít cyklostezku, vodní nádrž Hostivaře nebo golfový areál. To vše tvoří spokojenost celé rodiny. Dokonce v této oblasti se nachází mateřská škola pro vaše děti nebo umělecká škola.

Etapa II. – luxusní bydlení

Celý projekt výstavby je rozdělen do dvou etap, které vám dávají vybrat si to, co preferujete. První etapa vám zajistí pohodlné bydlení v levnější variantě. Avšak kousek od této etapy se nacházejí luxusní varianty, které vám zajistí bezchybné bydlení v luxusu. Obě varianty jsou přitom stále v krásné zeleni, která je v okolí. Luxusní byty si své vlastníky, kteří požadují luxus, který v těchto bytech naleznou. Pokud stále váháte, proč nové byty v Praze 10 jsou tak originální, tak především je to díky bezpečnosti, která v této lokalitě převažuje. Pohodový domov vám dodá klid, který získáte při myšlence, že vaší rodině v tomto okolí nebezpečí nehrozí. K vysněnému domovu vám zbývá ještě terasa, která se nachází v těchto bytových výstavbách. Na těchto prostorných terasách můžete prožívat skvělé chvíle strávené s rodinou.

Byty v Praze budou pro vás i vaši rodinu novým začátkem a domovem. A který si vyberete vy?