Jak vybrat a zkrášlit váš nábytek

Připadá vám váš nábytek trochu fádní? Nahlédněte do dnešního článku a nechte se inspirovat!

jak vybrat vhodný nábytek do interiéru
Foto: pinterest.com

Tipy na výběr nábytku

Pro všechny, kteří jsou spíše romantické duše, se hodí přírodní, květinové a rostlinné motivy samolepek. Ty lze dostat v různých barvách a provedení. Vždy je dobré použít motiv na kousek nábytku a pokračovat na stěnu. Prostor tak získá zajímavý charakter. Originální efekt, který přitáhne nejedno zvědavé oko. Květy se dají využít i na obklady v koupelně či v kuchyni na lince. Nálepky jsou k dostání v různých velikostech.

Nábytek pro děti

I pro ty nejmenší najdete uplatnění a mnoho motivů. Ať už je libo krtečka, autíčka, zoologické zahrady, lodičky, vláčky či domácí zvířátka. Můžete si vybrat úplně cokoliv, co se hodí pro Vaše děti. Hlavní je přeci, aby se jim to líbilo. Pokojíček a nábytek tak bude barevný, veselý a děti si v něm budou tak rádi hrát.

Nábytkové samolepící fólie

Nejenže můžete najít hotové dekory, ale existují i samolepící fólie přímo na nábytek. Ty se prodávají přímo v rolích s motivy. Můžete si tak nakoupit pár metrů s texturami a ty pak klidně vystřihnout a použít jak se Vám to zrovna hodí. Polepíte skříňky, stolek, krabice i okna. Skvělé jsou také i tabulové fólie, na které si můžete i něco hezkého napsat. Co třeba napsat jak máte rádi své děti. Takovéto tabulové fólie lze zakoupit v papírnictvích nebo internetových obchodech.

jak vybrat vhodný nábytek do interiéru
jak vybrat vhodný nábytek do interiéru
jak vybrat vhodný nábytek do interiéru
Foto: pinterest.com