V Hodkovičkách vznikají nové byty

Ať už hledáte bydlení pro mladý pár nebo rodinu s dětmi, jistě vás zaujme nabídka nových bytů v Rezidenci Zátiší na Praze 4. Do nabízených bytů je možné se ihned nastěhovat, jelikož výstavba již byla dokončena.

byty Hodkovičky
Zdroj: bytyhodkovicky.cz

Zátiší Hodkovičky nabízí moderní byty

V pražské části Hodkovičky naleznete výsledek projektu Rezidence Zátiší a to v podobě luxusních vila domů s bytovými jednotkami. Ty si zde můžete vybrat v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Samozřejmostí je snadná dopravní dostupnost a vynikající vybavenost tamního okolí, ve kterém naleznete jak obchody a sportovní areály, tak i dětská hřiště, mateřské a základní školy a v neposlední řadě také udržované cyklostezky, kterém vám pomohou poznat prostředí Prahy 4.

Nadstandardní výbava je samozřejmostí

Všechny nabízené byty poskytnout svým budoucím obyvatelům komfort a luxus. Dopomůže jim v tom kvalitní moderní vybavení, které se v jednotlivých bytových jednotkách nachází. Nabídka bytů k prodeji čítá 72 bytových jednotek a o bezpečnost v nich se postará kvalitní kamerový systém, který se v areálu nachází. V ceně bytu je zahrnuto i místo pro parkování a balkon nebo předzahrádka.

byty Hodkovičky
Zdroj: bytyhodkovicky.cz

Jak je vybaven interiér nabízených bytů?

Kvalitní materiál je pro podobná luxusní sídla již běžným standardem. Budoucí majitelé nabízených bytů se tak mohou těšit na euro okna v provedení tmavý ořech, která jsou opatřena venkovními žaluziemi. Vstupní dveře tvoří bezpečnostní dvojskla a nechybí ani napojení na domácí telefon, který umožní snadné přijímání návštěv. Základní interiérové vybavení v bytě pochopitelně naleznete, ale některé bude třeba dle potřeby dokoupit.

Kvalitní nábytek z masivu

K dovybavení interiéru by se vám jistě mohl hodit populární nábytek z masivu, který je v poslední době skutečně velmi oblíbeným pro moderní a přitom kvalitní bydlení. Zvolit si můžete například ložnici z masivu nebo obývací stěnu. Nejčastějším materiálem, se kterým se v takovém případě můžete setkat, je masivní dub, buk a jasan. Na vaše přání je možné do některých nábytkových stěn implementovat diodové osvětlení skleníků. To můžete mít v provedení bílém nebo modrém.

Proč investovat do nábytku z masivu

Hlavním z důvodů, proč byste se při zařizování nového bytu měli rozhodnout pro koupi nábytku z masivního materiálu, je dlouhá životnost. Výhodou jistě také je snadná údržba a přírodní vzhled. Rozhodujícím faktorem také může pro řadu potenciálních zákazníků být cena, jelikož ta není u nábytku z masivu zrovna nízká, avšak s ohledem na životnost takového nábytku je jisté, že se vám tato investice v budoucnu mnohonásobně vrátí. Nebudete nuceni po čase měnit nábytek za jiný, jako tomu je například u nábytku z dřevotřísky. Ten je navíc mnohdy značně náročný na sestavení, což vám však u nábytku z masivu skutečně nehrozí.

komoda
Zdroj: nabytek-prodej.cz