Bydlení v Praze snadno a rychle

Do našeho hlavní města se ročně stěhuje mnoho nových obyvatel. Jejich první kroky směřují k realitním kancelářím, kde doufají, že jim pomohou nalézt to nejvhodnější bydlení. Neváhejte a vezměte věci do svých rukou. Vždyť najít kvalitní bydlení v Praze je tak snadné!


Zdroj: bydlenipocernice.cz, Dolní Počernice

V Praze je draze, ne však při pořizování bytu

Jednou z hlavních předností Prahy je bezesporu pestrá nabídka nových bytových jednotek. Ta čítá mnoho bytů o různých rozměrech. K dostání je tak bydlení pro mladé páry i početné rodiny. Liší se od sebe pochopitelně také jednotlivá vybavení, která mohou být buď standardní nebo luxusní. Od toho se také pochopitelně odvíjí jejich cena. Rezidence s nadstandardní výbavou, vlastní recepcí a systémem bezpečnostních kamer si jistě nemohou dovolit všichni z nás, avšak pořídit si luxusní byt není s výhodnou hypotékou absolutně žádný problém.

Atraktivní lokality nabízí nové byty k prodeji

Mezi velmi žádané patří například byty v Praze 10. V rámci developerského projektu rezidence Korunní vznikl komplex tří novostaveb, které nabízí k dispozici několik volných bytových jednotek. Ty jsou plným právem řazeny k těm nejluxusnějším a není tak divu, že zde místo k bydlení nalezla i řada slavných osobností. Neméně oblíbené jsou byty Dolní Počernice, které svým obyvatelům nabízí klid a komfort. Tato lokalita je navíc skvěle dopravně dostupná a nachází se v blízkosti nákupních a sportovních center. Výhodou zde nabízených bytů je jejich nízkoenergetické provedení, které novým majitelům značně ušetří finance. Ačkoliv je toto místo obklopeno zelení, nemusí mít nikdo obavy, že by byl zcela mimo civilizaci. Do centra Prahy je to odtud kousek a v místě naleznete vše potřebné – od pošty a bankomatu až po mateřskou a základní školu.

orionka - sekyra group
Zdroj: sekyragroup.cz, Rezidence Korunní

Praha 8 se chystá, přichystejte se i vy

Právě probíhají také přípravy k realizaci projektu Rohan City, který slibuje nové byty Praha 8. Půjde o velmi atraktivní umístění v blízkosti Vltavy s překrásným výhledem na Pražský hrad. Výstavba by měla být zahájena již v příštím roce a jejím výsledkem bude rezidenční, kancelářské a obchodní centrum. Aby zde však nový obyvatel nebyl pouze v tradičním ruchu velkoměsta, bude projekt obsahovat i pás zeleně s vodními plochami, což bude působit velmi příjemně a člověk tak snadno zapomene, že se nachází v centru našeho hlavního města.

byty Praha 8
Zdroj: sekyragroup.cz, byty Praha 8

Developer se postará za vás

Pokud se v nabídce pražských bytů stále neorientujete, neváhejte se obrátit na některou z tamních developerských společností, které vám jistě rádi poradí a nabídnou kvalitní bydlení. Můžete se s nimi také poradit o možných způsobech financování nového bytu, případně můžete rovnou učinit rezervaci některého z nabízených bytů. Ten si pochopitelně můžete přijít zcela nezávazně prohlédnout.