Betonové ploty jsou více, než jen krásné na pohled

Plot se pořizuje k pozemku zejména jako ochrana, aby každý viděl, kde jsou jeho hranice a nepronikli sem nezvaní hosté. Ne každý si uvědomuje důležitost tohoto prvku, obzvláště tehdy, když se dům staví.

Plot je nejdůležitější součástí vaší nemovitosti a výrazným způsobem se podílí i na jejím vzhledu. Existuje mnoho druhů plotů, každý má své klady a zápory, ale málokterý plot vám zajistí tolik přínosů, jako ten betonový.

Proč pořídit betonový plot?

U betonových plotů vždy nejvíce uchvátí vzhled, jsou velmi elegantní a hodí se na každý pozemek, bez ohledu na to, jestli je kolem rodinného domu, firemní budovy nebo průmyslové haly. Materiálem není čistý beton, jde o vysoce kvalitní betonovou směs vyztuženou betonářskou ocelí. Po pořízení k domu se z takové nemovitosti stane rázem nedobytná pevnost. Velmi vás potěší, že se betonové ploty staví opravdu rychle. U mnoha druhů plotů se dělají rozsáhlé a nákladné základy. Zde se pouze zabetonují betonové sloupky a mezi ně se nasunou betonové desky.

Ne každý ví, kde betonové ploty pořídit, specialistou je v tuzemsku společnost Beves Lanškroun s.r.o., která je vyrábí už 12 let. 

U betonových plotů oceníte bezúdržbovost, zatímco jiné ploty musíte pravidelně natírat, betonové ploty nevyžadují žádnou péči, navíc jsou velmi odolné a pevné. Na pozemku vám zajistí bezpečí, soukromí a také závětří a účinnou zvukovou izolaci. Jednotlivé desky jsou široké půl metru a váš betonový plot může být až 2,5 metru vysoký. Nabízí se vám tyto ploty s různým vzorem a také s různým zakončením, to může být rovné, radiusové nebo s elegantní mřížkou. Přímo na webu společnosti Ploty.la se nachází kalkulačka betonových plotů, se kterou si snadno spočítáte, na kolik vás betonový plot vyjde. Zjistěte více informací a shlédněte realizace, třeba pro vás budou tou správnou inspirací, abyste si betonový plot pořídili také.