Aby se kočce u vás doma líbilo

Patříte-li k majitelům domácích zvířat, jistě uvítáte dnešní článek o možnostech zakomponování různých interiérových doplňků, které nejen, že velmi ocení vaše kočky, ale navíc budou tyto prvky skvěle zapadat do vašeho stávajícího interiéru. A co že byste si tedy vlastně měli domů pořídit, aby byly vaše kočky spokojené?

kočka
Zdroj: demilked.com

Prolézačky, pelíšky a škrabadla

To vše už jistě znáte nebo dokonce vlastníte. Většinou jsou však takové věci umístěné někde stranou, aby nebudily pozornost případných návštěv. Tomu se však můžete vyhnout, když zvolíte pro kočky takové typy doplňků, které lze díky jejich nápaditému designu naopak vystavit na odiv. Pohrát si můžete jak s materiály, tak s provedením. Nejvhodnější pochopitelně bude dřevo, které působí přirozeně a tím spíš si je vaše kočky oblíbí.

prolézačka pro kočky
Zdroj: demilked.com

I kočky si zaslouží pohodlí

Nezapomínejte ani na kočičí pelíšek, který by měl být měkký a pohodlný. Obzvlášť rády mají kočky pelíšky uložené co nejvýše, kde získají potřebný pocit bezpečí. Pokud jim k pelíšku sestavíte zajímavou překážkovou cestu, budou jen rády. Stejně vděčné budou za plochy, na kterých si mohou protahovat své drápky. Pořízení takových ploch vám navíc zaručí, že vaše kočky nebudou svými drápky ničit pohovku a další nábytek. Kočky jsou hravé, a proto jim můžete různě rozvěsit i kousky provázku, se kterým si vydrží hrát klidně celé hodiny.

pro kočky

kočka na prolézačce

kočky na prolézačce

prolézačka pro kočky

aby se u vás kočce líbilo

kočka v pelíšku

prolézačky pro kočky

Zdroj: demilked.com