Úžasné květináče, které vám nesmí chybět

Hranice rozmanitosti interiérových květináčů se každým dnem posunují stále více. Není tak překvapením, že se v dnešní době můžeme setkat i s květináči v podobě kokosových skořápek a podobně neobvyklých materiálů. Načerpejte inspiraci v našem dnešním příspěvku i vy a dopřejte svému interiéru nový trend.

květináče
Zdroj: decoist.com

Dřevo, beton i sklo

Všechny tyto materiály můžete využít pro výrobu netradičního květináče. Zapomeňte na porcelán a buďte originální. S uvedenými materiály se vám bude nejen skvěle pracovat, ale především vám poskytnou spoustu možností, jak je dozdobit. Nejvíce si můžete pochopitelně vyhrát se dřevem, díky kterému vzniknou květináče mnoha tvarů a variant. Beton vám pro změnu zajistí skutečně velmi odolný květináč, který je vhodný především na venkovní terasy a zahrady. Zapomenout bychom neměli ani na sklo. Máte doma nepoužívané kulaté akvárium nebo staré svícny? Neváhejte a přeměňte je na moderní květináč.

květináče

Pověste to na hřebík

Nepřeberné možnosti nám nabízí i různé kombinace vázaných provázků. Ty si získávají oblibu především v interiérech s francouzskými okny, kde mají možnost skvěle vyniknout a oživit celý prostor. Rozhodně se nebojte ani barevných kombinací, díky kterým vaši dekoraci skutečně nikdo nepřehlédne. Zajímavě vypadají například neutrální přírodní barvy v kombinaci s jednou výrazně pestrou.

květináče

květináče

květináče

květináče

květináče

květináče

květináče

květináče
Zdroj: decoist.com