Ubytujte svého psa originálně

Kde jsou časy, kdy každý pes měl na dvorku svoji boudu z několika dřevěných prken? Nová doba si žádá i nové nápady, a tak světlo světa spatřila kolekce atraktivních obytných domků pro vaše domácí mazlíčky. Nevěříte, že i váš pes může bydlet stylově? Přesvědčte se sami v dnešním příspěvku.

přívěs
Zdroj: freshome.com

Obytný přívěs s roztomilým designem

Zdá se, že se atraktivním nábytkem pro psy v poslední době roztrhl pytel. Projektů, které vašemu domácímu mazlíčkovi přináší komfort a eleganci v jednom, existuje skutečně velmi mnoho. Nás však budou dnes nejvíce zajímat moderní obytné přívěsy – neobvyklé miniatury klasických přívěsů, které řada z nás vozí na dovolenou. Proč nepořídit podobný domeček i svému psovi? Momentálně jsou v nabídce čtyři různé druhy takzvaných psích přívěsů, které jsou skutečně velmi hezké a barevné.

přívěs

Proč se bude nový domeček líbit i vašemu psovi

Obytné přívěsy pro psy jsou vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů, včetně recyklovatelného hliníku, překližky a plastu. Výrobky jsou nejen praktické, ale také budou skvěle vypadat jako dekorace na vaší terase či zahrádce. Díky roztomilým okýnkům a anatomickému tvarování si tento domeček jistě velmi oblíbí i váš pes. Psí přívěs plní funkci jako ten skutečný, a proto je velmi snadné jej pomocí koleček přemístit tam, kam právě potřebujete. Ubytujte svého psa stylově!

přívěs

přívěs

přívěs

přívěs

přívěs

přívěs
Zdroj: freshome.com