Knihovny, které se jen tak neokoukají

Nejen vášnivý čtenáři doma shromažďují velké množství knih. Někteří mají celé sbírky od svých oblíbených autorů a už je pomalu nemají kam dávat. To je nejvyšší čas na pořízení si nové knihovny. Podívejte se, jaké dokonalé kousky můžete svému interiéru pořídit.

knihovna
Zdroj: freshome.com

Knihovny s prostorem navíc

Pokud máte rádi pohodlí, pak pro vás budou určené knihovny, které obsahují kromě prostoru pro uskladnění knih i posezení. Určitě se vám zde bude dobře číst. Knihovny v tomto stylu působí velmi útulným dojmem, což napomáhá k poklidné a příjemné atmosféře, kterou vášniví čtenáři tolik milují. Pokud k nim patříte i vy, pořiďte si takovou knihovnu nebo si alespoň tu svoji současnou o pohodlné posezení doplňte. Stačit vám může starší křeslo, menší taburet nebo moderní sedací vaky, které jsou až neuvěřitelně pohodlné nejen pro čtení, ale například i sledování televize.

knihovna

Knihovny do menších prostor

Máte mnoho knih, ale málo místo v interiéru? Pak pro vás nejlepší volbou budou knihovny na míru. Polici, na kterých můžete své knihy mít uložené, se mohou nacházet například nade dveřmi, v rozích místností a zkrátka všude tam, kde je zatím nevyužité místo. Prázdné stěny jsou také přímo výzvou pro nástěnné police, které můžete knihami zaplnit. Pokud si navíc pořídíte moderní knihovny, u kterých se knihy skládají do výšky na sebe, ušetříte místa ještě mnohem více.

knihovna

knihovna

knihovna

knihovna

knihovna

knihovna

knihovna
Zdroj: freshome.com