Vany Ravak s doživotní zárukou

vana
ilustrační foto: pixabay.com – Hangjeebatt

Malým i velkým luxusním koupelnám u nás často vévodí designově zajímavá vana od firmy Ravak. Do malých koupelen, které mají třeba jen 4 m čtvereční, mohou jejich majitelé vybírat rozměry a tvary umožňující praktické uspořádání. Rohové a asymetrické akrylátové vany jsou velmi vzhledově zajímavé, šetří prostor v koupelně, ale zároveň jsou dost pohodlné na koupání i sprchování. Do velkoryse řešených prostor se hodí velké vany umístěné u stěny nebo volně v prostoru. Tvary se mohou držet přísných rovných linií, nebo jsou příjemně zaoblené. Firma Ravak spolupracuje s předními návrháři a jejich studii a přináší svým zákazníkům několik ucelených řad koupelnového zařízení.

Kvalita a originální vzhled

Pojetí českých koupelen se za posledních dvacet let radikálně změnilo a ke změně životního stylu v tomto směru přispěla i mnohem rozsáhlejší a pestřejší nabídka všeho, co do koupelny patří, od vany, umyvadla, přes koupelnový nábytek až po nezbytné doplňky. Přední český výrobce neustále rozšiřuje svou nabídku, zvyšuje kvalitu, myslí na různě velké i atypické prostory koupelen.

Správný čas pro pořízení nové vany

Léto bývá nejen dobou odpočinku a relaxace, často lidé využívají dlouhé volné dny k rekonstrukcím, budování a zvelebování domova. Pokud se plánované změny domova týkají vaší nové koupelny, využijte akce firmy Ravak Vany s doživotní zárukou, která trvá až do konce roku 2015. Stačí splnit pár podmínek a získáte s novou vanou zajímavý bonus.

Akce Vany s doživotní zárukou

První podmínkou pro získání doživotní záruky na akrylátovou vanu je zakoupení a zaplacení vany v období od 1. 6. do 31. 12. 2015. Nová vana odkaz na článek Vytvořte vlastní styl pomocí koupelnových doplňků (nevýprodejová) musí pocházet z kamenné prodejny nebo e-shopů Ravak, jeho partnerů a prodejců, musí být nainstalována v souladu s montážními návody a následně udržována podle pokynů výrobce. Poté se zákazník zaregistruje na internetových stránkách www.ravak.cz a získá nárok na doživotní záruční opravu či výměnu své vany.