Trendy růžová koupelna

Růžové koupelny zažily svůj velký vzestup v padesátých letech. Následně se po nich tak trochu slehla zem, ale v současné době se už vrací opět na výsluní a to v plné parádě. Podívejte se, jak snadno můžete svoji stávající koupelnu proměnit v růžový ráj prostřednictvím tohoto jedinečného retro stylu.

koupelna
Zdroj: decoist.com

Růžová koupelna a její velký comeback

Není to nic neobvyklého, že se do módy znovu dostávají trendy mládí našich maminek a prarodičů. Ačkoliv k tomu dochází spíše v oblasti oblečení, ani interiérový design není výjimkou. Tentokrát bude řeč konkrétně o koupelnách a jejich růžových variantách, protože právě ty se dostávají letos do popředí a nejedna moderní domácnost se jimi může pyšnit. Třeba k nim po přečtení tohoto článku bude patřit i ta vaše.

koupelna

Slaďte to do růžové

Pokud jste milovníky růžové barvy, pak můžete zajásat, protože koupelna bude opravdu podle vašich představ. Reality se ale držte, co se týče barvy stěn, protože přehnaně tmavá nevypadá v koupelnách dobře a opticky prostor zmenšuje. Proto raději volte pastelové jemné odstíny, které dají vyniknout nábytku. Růžovou barvu můžete dostat do koupelny i pomocí osušek, ručníků, závěsů, rohoží a podobných doplňků, které v koupelně obvykle mají své místo. V kombinaci s bílou dlažbou bude růžová barva vypadat skutečně dokonale. Rozhodně se nebraňte ani kombinaci více odstínů.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: decoist.com