Svěží interiér díky neonovým barvám

Máte pocit, že by interiér vašeho domova potřeboval nějakou výraznou změnu? Co takhle zkusit neonové barvy, které jsou veselé a dokáží velmi snadno rozzářit každý domov? Nebojte se vyzkoušet barvy, které nejsou v našich místnostech typické. O to více vás jistě překvapí, jak dokonale umí neon vypadat.

neon
Zdroj: digsdigs.com

Jak snadno prozářit den díky neonu

Neonové nápisy září na míle daleko, a tak pokud potřebujete interiér prozářit také, měli byste po nich bez váhání sáhnout. Obzvlášť nevýrazné prostory s neutrálními barvami potřebují trochu neonovým barev, které je vytáhnou ze dna všednosti. I když je známé, že neonové barvy jsou velmi výrazné a bijí do očí, není třeba se jich obávat. Pokud je vhodně použijete, tedy ne v přehnaném množství nebo několik najednou, pak máte úspěch zaručen. Vyzkoušejte si, jak budou různé druhy neonu slušet právě tomu vašemu domovu.

neon

Ať žijí barvy

Neonové barvy můžete využít různě. Pokud si netroufáte je použít na výmalbu celé stěny, nevadí, protože ji lze mít i na menších doplňcích. Skvěle tak budou v interiéru vypadat například barevné židle, lampy, rámy obrazů, potahy na sedačky, polštáře a podobně.
Možná časem sami zjistíte, že neonu to u vás sluší a dokoupíte ještě několik dalších barevně zářících kousků. Pryč s nudnými barvami a sterilně vyhlížejícím domovem – nastal čas barev a hravosti.

neon

neon

neon

neon

neon

neon

neon
Zdroj: digsdigs.com