Stolní lampičky jako nezbytnost k práci i dotvoření atmosféry

Vždy se mi líbilo dělat náš byt útulnější a kupovat nové vybavení. Ráda kombinuji tvary i barvy a přidávám do interiéru něco ze sebe.

1r

Když jsme zařizovali nové bydlení, byla to pro mě proto radost. Vybírat nové věci do pokojů tak, aby se líbily a vyhovovaly. Samozřejmě, děti si už prosadily, že si všechno vyberou samy – jsou už přece tak velké. Ale to je to nejmenší, nakupuji s celou rodinou ráda a většinou se shodneme i na detailech.

Hlavně vybrat vhodné osvětlení

A co pro mě na té vší práci a zařizování byla největší radost? Vybírat vhodné osvětlení. Protože jsem detailista a samozřejmě pořizuji věci praktické, myslela jsem na svítidla v první řadě. V každé místnosti je třeba naladit atmosféru trochu jinak. Například v kuchyni potřebuji hodně světla, v obýváku zase světlo tlumené, pro naladění atmosféry, ale třeba i stojací lampu. Do ložnice jsou samozřejmostí stolní lampičky, do pracovny především stolní lampy na psací stůl a nakonec vybavení dětských pokojů především orientačními lampičkami a centrálním osvětlením do dětského pokoje.

Narazili jsme na zboží, které jsme hledali

Víceméně náhodou, při brouzdání po internetu, jsem narazila na stránku s osvětlením, kde jsem našla přesně zboží podle svých představ. Jde o výrobky výborných recenzí a navíc také rozumných cen. Jediný požadavek mého muže byla lampička se sklopným stínítkem na konferenční stůl. Já všechno našla a objednala na jednom místě. Ušetřilo to čas a jak vím podle ostatních obchodů, také naše peněženky.

2r

I děti si vybraly lampičky podle svých představ sami

Doplnit interiér společně s hlavním osvětlením ve stejném designu pomocí doplňkových svítidel jako jsou stolní lampičky je velmi vkusným řešením. Jediné, co je důležité si uvědomit a co jsem také udělala, je, jak velkou plochu budou lampičky osvětlovat a na jakou činnost jsou určeny. Lampičky do dětského pokoje si děti vybraly ze stránek podle fotek samy. Mají dobrý vkus, dcerka si vybrala stolní lampičku ve tvaru pohádkové postavičky a syn si na svůj stolek vybral pravou klučičí lampičku modré barvy.

K naší spokojenosti svítidla vypadala bezvadně

Po dokončení objednávky už jsem se jen těšila, až zboží doručí k nám na adresu. Lampičky vypadaly ve skutečnosti snad ještě hezčí než na fotografiích. S radostí jsme svítidla zapojily, naaranžovali a já už se jen kochala, jak krásně v našich pokojích tyto doplňky vypadají. Mají pro nás nejen význam praktický – pro osvětlení plochy stolu při práci, ale také relaxační a klidový. Není nic hezčího než hezky nasvícený sladěný obývák, kde se člověk cítí dobře. Lampičky jsme tedy pořídili dobře a mohu firmu se stránkami www.uni-svitidla.cz všem vřele doporučit. Vše bylo vyřízeno včas a v pořádku a já jsem s volbou osvětlení moc spokojená.

3r