Povlečení z pravé egyptské bavlny – dokonalý luxus

V ložnici si má každý odpočinout a odbourat všechny starosti a problémy všedního dne. Abyste se tam tak skutečně cítili, musíte mít pocit, že jste se ocitli v dokonalé oáze klidu a pohodlí. Získejte pocit, že jste hýčkaní a pořiďte si luxusní bavlněné povlečení.

Luxusni-povleceni-z-prave-egyptske-bavlny1

My nabízíme luxusní povlečení, které se vyrábí ze 100 % čisté, česané mako-bavlny. Jedná se o jeden z nejpříjemnějších a nejkvalitnějších materiálu vůbec, protože se jedná o čistě přírodní bavlnu. Naše luxusní povlečení je u zákazníků oblíbené zejména pro jeho vynikající vlastnosti. Materiály vynikají především hladkostí, výjimečnou měkkostí, prodyšností a dlouhou životností. Toto luxusní povlečení vyrobené z té nejkvalitnější bavlny je úžasně příjemné na dotyk a velmi dlouho si zachovává svůj vzhled. I po letech praní bude stále vypadat jako nové. Díky opravdu široké nabídce mnoha úžasných vzorů si můžete vybrat to nejkrásnější povlečení, které se vám bude líbit a stane se tak na dlouho ozdobou vaší ložnice.

STELLA ATELIERS, s. r. o. nechává vyrábět luxusní povlečení z bavlněné suroviny té nejvyšší kvality, která je na trhu dostupná. Na tento úžasný materiál se používá dlouhovlákenná ručně sbíraná bavlna s velmi malým procentem rostlinného znečištění. Hlavním technologickým měřítkem výroby příze je  proces česání, při kterém se uplatňuje princip tzv. super česané příze. Tato příze pak neobsahuje více než 20 % výčesku, který se skládá z nezralých, polámaných, kratších a mechanicky poškozených vláken.

Luxusni-povleceni-z-prave-egyptske-bavlny2

Připravená příze se poté dále zpracovává do klasických saténových tkanin a jerseyových pletenin. Z těch se pak vyrábí naše luxusní povlečení. Tkaniny, jako tkaný satén 120g/m2, pletený interlockový Jersey 140g/m2 se poté dále zpracovává (bělí, barví, tiskne a jinak upravuje pod dohledem odborníků). V každém stupni výroby jsou přísně kontrolovány parametry, které jsou nutné ke splnění spotřebitelských vlastností.

Jaké hlavní výhody má povlečení Stella?

Mezi hlavní výhody můžeme zařadit vzhledovou stabilitu, která je hodně důležitá pro všechny náročné zákazníky. Dále se jedná o stálost barev. Z našeho pohledu je tato vlastnost přímo brilantní. I přes několikanásobné opakované praní se nemění stabilita povrchu tkanin a pletenin. Snadnou úpravu a tvarovou stálost luxusního povlečení ocení každý náročný zákazník. Jersey se nemusí ani žehlit.

Luxusni-povleceni-z-prave-egyptske-bavlny3

Spaní v ložním prádle, které je vyrobené z tohoto materiálu je téměř dokonalé a navíc se hodí do každého ročního období. V zimě příjemně hřeje a v létě vás zase naopak ochladí. Je odolný vůči vlhku a dokáže absorbovat až 30 % své váhy vlhkosti, aniž by se vám zdálo, že se na vás přikrývka lepí. Povlečení je odolné i vůči zápachům a i když se jeví jako křehké, je toto luxusnípovlečení dosti odolné vůči roztržení. Navíc po vyprání rychle schne. I tyto aspekty patří k velkým výhodám luxusního povlečení od STELLA ATELIERS, s.r.o.

Mimo povlečení vyrábíme také jednolícní úpletová prostěradla taktéž z česané bavlny a vy si tak můžete krásně barevně sladit povlečení a prostěradlo.

Luxusni-povleceni-z-prave-egyptske-bavlny4

Kvalita, kterou oceníte

Je jasné, že náročný spotřebitel vyžaduje opravdovou kvalitu a jedná se také o jedno z nejdůležitějších měřítek při jeho rozhodování o koupi. Ptáte se, co je důležité dál? Určitě je to design povlečení, protože dnes mnoho domácností chce mít sladěný každý detail. My pro vás máme připravené nové designy každý rok.

Jsme si jistí, že u nás si vždy vyberete výrobek, ve kterém se vám bude spát skutečně nádh