Objevte krásu a kvalitu pestrých i jednobarevných koberců

koberce
ilustrační foto: habitat-cz.cz

Jestliže hledáte reprezentativní koberce, kterými dotvoříte celkový ráz pracovny, obývacího pokoje nebo kupříkladu haly, dobrým tipem jsou bezesporu perské koberce. Spojují eleganci, velkou škálu vzorů, kvalitu a velmi dobrou službu. Nejenže dodají celé místnosti luxusní atmosféru, ale díky kvalitnímu zpracování je budete moci používat mnoho let bez toho, aby bylo opotřebení nějakým způsobem viditelné.

Oslovte spolehlivého prodejce

Protože jde o větší investici a koberec nebudeme chtít měnit za rok, určitě vybírejte prověřené a kvalitní výrobce i prodejce. Koberce Arte Espina, což je společnost patřící ke špičce v Holandsku, vám umožní vybírat z mnoha pestrých druhů. Rok co rok jsou jejich výrobky rozšiřovány dle nových trendů. Jejich koberce vynikají jemností i měkkostí díky výšce, hustotě vlasu a akrylovému vláknu. Zároveň nabízí snadnou údržbu, odolnost a vysokou životnost. Nechybí ani ručně tkané modely z vlny či bavlny nebo pestré koberce do dětských pokojíků.

Kusové koberce nabízí možnost úspory peněz

Zároveň můžete sáhnout po úspornější variantě, kterou jsou levné kusové koberce. Hodí se k umístění na všechny podlahové krytiny, dokáží ozdobit každou místnost. Z nabídky mnoha rozměrů, jednobarevných i vzorovaných modelů si zajisté vybere kdokoli.

Velmi hezkým je kupříkladu moderní kusový koberec Piazzo 12149/100, béžový. Působí lehce, čistě a díky barvě lez použít k jakékoli výmalbě stěn nebo použitému nábytku či barvě plovoucí podlahy. Přináší jej společnost Osta Carpets, která své produkty dodává do více než 65 zemí a její tradice sahá úctyhodných 80 let do minulosti.

Vyberte si i vy z kvalitních běhounů, kusových či perských koberců a dalších na internetových stránkách Habitat-cz.cz. Koberec je stylová dekorace, která by neměla chybět nikde, kde trávíme důležité části dne. Dodá teplo a příjemný pocit z chůze či sezení v každém domově.