Nejmodernější vany podle BluBleu

Stále více firem se zaměřuje na vizualizaci koupelen a poskytuje svým klientům pomoc při jejich zařizování. Ačkoliv to vypadá, že právě v rukou firmy leží výsledný design, není to tak úplně pravda. Aktuální trendy v oblasti koupelnového vybavení udávají spíše designéři a my se dnes podíváme, jak si jedna taková společnost skvěle poradila s návrhy moderních a opravdu okouzlujících van.

built-in-oval-bathtub-665x399
Zdroj: home-designing.com/

Vany, které bude chtít každý

Obyčejná vana asi v dnešní době už nikoho nezaujme. Podobně na tom jsou i vany s výřezem pro sednutí či poněkud dražší vany s možností vířivky. V dnešní době to zkrátka není už nic neobvyklého, s čím se člověk může setkat. Proto je překvapující, že se stále dokáží na trhu objevit takové kousky, které mají nejen co nabídnout, ale také vypadají opravdu velmi dobře. Do moderních koupelen jsou tyto vany zkrátka jakousi nutností, pokud se chcete držet aktuálních trendů. Dnešní várka van pochází z dílny italské společnosti BluBleu a vy se můžete podívat, nakolik se jim jejich záměr překvapit veřejnost podařil.

organic-shaped-bathtub-665x454

Pohodlí na prvním místě

Vanu má většina z nás spojenou s příjemnou relaxací a proto je jisté, že se při navrhování musel klást důraz na to, aby byl výsledný výrobek skutečně pohodlí a poskytoval svému majiteli patřičný komfort. Sem patří tedy i speciální podpěrky pod hlavu a snadno dostupné ovládání vany.

black-and-white-bathtub-665x420 rectangular-bathtub-with-head-rest-665x419 pink-bathub-665x457 angular-bathtub-with-head-rest-665x440 purple-bathtub-665x385 red-and-white-bathtub-665x420
Zdroj: home-designing.com/