Moderní interiér po námořnicku

K létu neodmyslitelně patří námořnický styl, avšak ten není trendem jen ve světě módy, ale také v interiérovém designu. Dnes se proto podíváme do domu, jehož interiér je kompletně laděn do námořnického stylu. Vychutnejte si také pohled do mořského světa prostřednictvím dnešní série fotografií.

námořnický styl
Zdroj: digsdigs.com

Pojďte s námi na návštěvu

Moderní byt, který se vám dnes chystáme představit, pochází od architektky Sylvie Lenart. Ta na přání majitelů zakomponovala do bytu vše tak, aby se v něm cítili útulně. Ani koupelna neunikla její pozornosti, a tak v ní můžete nalézt svěží barvy v kombinaci s dlaždicemi s 3D efektem. Zaujme vás zde bezpochyby také obývací pokoj, kde je námořnický styl dám především barvami a to modrou a bílou. Skvěle s nimi ladí světlé dřevo, které v interiéru vypadá velmi přirozeně. Díky němu není problém ani plovoucí podlaha nebo menší obklady.

námořnický styl

Moře, kam se podíváš

Obývací pokoj nabízí pohled na cihlovou zeď, která vám možná přijde obyčejná, ale věřte tomu, že když je šikovně zakomponovaná do moderního interiéru, skvěle dokresluje atmosféru. Ložnici také vládne námořnický styl, i když zde jen velmi decentní. Využit k tomu byl bílý nábytek a atraktivní stěna za postelí. K doladění interiéru pak už jen stačilo několik designových doplňků, které již od pohledu připomínaly moře, a prostorný a svěží námořnický byt byl na světě. Jak se vám líbí?

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl
Zdroj: digsdigs.com