Malé domácí kanceláře

Trend minimalismu se pochopitelně promítá i v oblasti interiérové designu. Na světě se tak můžete setkat se spoustou domácích pracoven, které jsou zařízené ve zcela jednoduchém minimalistickém stylu. Lépe se v nich pracuje, protože člověk není zbytečně rozptylován různými doplňky a dekoracemi.

Innovative-desk-from-Unica-Collection-for-the-space-savvy-workzone
Zdroj: decoist.com

Pracovní kout v minimalistickém stylu

Pokud chcete esteticky pěknou, ale přesto praktickou pracovnu, pak pro vás minimalistický styl bude zajisté tím pravým. Při práci z domova má většina lidí problém se správnou koncentrací, a právě to je problém, který díky účinně zařízené pracovně můžete snadno odbourat. Základem vybavení pracovny musí být stůl, na kterém by měl být dostatek místa pro vaši práci, ale rozhodně ne pro zbytečně dekorace. Ty na pracovní stůl zkrátka nepatří.

Wooden-desk-with-built-in-cabinets-offers-ample-storage-space

Skromné, ale vkusné

Univerzální a skromně zařízené pracovní kouty navíc šetří místo v interiéru, které můžete věnovat něčemu jinému. Většina z uvedených stolů poskytuje dostatečný komfort při práci a současně také vypadá velmi dobře. Menší pracovní stůl má navíc nespornou výhodu v tom, že jste nuceni na něm často uklízet a zbavovat se tak nepořádku pravidelně, aby na něm bylo vždy dost místa. Moderní pracovní stoly navíc disponují dostatkem úložného prostoru, takže opravdu není potřeba shromažďovat věci na pracovní desce stolu. Tu věnujte opravdu jen práci a organizaci.

Touch-of-orange-for-the-workdesk-from-Pianca Turn-the-corner-of-the-entertainment-wall-into-a-simple-workzone Pendants-and-smart-work-desk-turn-the-corner-into-a-productive-zone Comfy-chair-turns-the-floating-shelf-into-an-ergonomic-workstation Bontempi-Casa-combines-marble-and-wood-to-create-a-cool-workdesk
Zdroj: decoist.com