Kvalitní podlahy pro pohodlí domova

Chcete podlahu jedinečnou svým designem a vlastnostmi? Hledáte ideální poměr mezi kvalitou a cenou? Pojďte se s námi podívat, jaké máte možnosti výběru a co je tou ideální volbou právě pro vás.

super podlaha
Zdroj: timberflooringmelbourne.com.au

Na výběr máte z dřevěných, vinylových či bambusových podlah, nevšedních dřevěných mozaik a klasických parket. Nechybí samozřejmě oblíbené plovoucí podlahy. Široká škála materiálů jako jsou bříza, jasan, různé variace dubu nebo buku patří k vyhledávanému a nestárnoucímu dekoru. Rozhodovat se a vybírat můžete například mezi kaštanem, ořechem a třešní. Podlahy také splňují vysoké standardy, mezi které patří tepelně – izolační vlastnosti, antistatické vlastnosti, vysoká odolnost, snadná údržba a šetrnost k životnímu prostředí.

Podlahy Brno a Praha

Podlahovou krytinu, kterou vám budou všichni závidět, pořídíte v prodejnách podlahy Brno a podlahy Praha. Kvalifikovaní pracovníci vám poradí, který typ podlahy je v hodný právě pro vás, a rovněž pomohou i s realizací. Velkou pomocí může být také nákupní rádce, který obsahuje rady a tipy pro výběr podlah podle místa položení a jejich zatížení. Nemusíte již tedy trávit čas dlouhým hledáním potřebných informací, ale pohodlně si je prostudovat z domova. Pokládka podlah je součástí nabízených služeb, což sebou přináší řadu výhod. Zkušení zaměstnanci provedou pokládku rychle, bez následného tvoření „boulí“ nebo poškození materiálu již při samotné montáži. Ke krytině vybírejte také doplňky, jako jsou obvodové lišty a přestupové lišty používající se při nerovné podlaze.

Podlahy jsou dostupné opravdu všem, podívejte se na ceník a spočítejte si finanční náklady na novou podlahu. V případě, že chcete získat přesnou a kompletní cenu je výhodné zadání požadavku na finanční kalkulaci, kterou získáte zcela zdarma. Zajímavé také mohou být akční nabídky a slevy. Investujte své peníze do kvality a buďte maximálně spokojení s výsledkem.