Inspirace: Domácí pracovna

Chcete si doma vytvořit nebo předělat pracovnu na místo, kde se budete cítit skvěle? Nahlédněte do dnešního článku a nechte se inspirovat řadou již realizovaných projektů – pracoven.

pracovny inspirace
Foto: pinterest.com, domácí pracovna

Domácí pracovna

Máte dostatek prostoru a chcete si tak vytvořit klidné útočiště pro vaši práci a relaxaci v soukromí? Dali jsme vám dohromady fotogalerii několika pracoven, které se svým stylem diametrálně liší, avšak mají stejný cíl – navodit příjemnou atmosféru a dostatečné pohodlí při trávených chvílích v pracovně. Mnohdy se stane, že se práce nakupí a budete si ji muset vzít domů, nebo z domu pracujete a vy se zavřete i někdy i na celé dny do pracovny, abyste vše stihli v termínu a odvedli jste dobrou práci.

Náš tip: Věděli jste, že správný pracovní stůl by měl mít alespoň 160 cm na délku a 80 cm na šířku? A že byste z pracovního místa měli mít alespoň část úložných prostorů v dosahu ruky? Také by měly mít na povrchu vám příjemné barvy, aby se u nich dobře pracovalo. Pokud si nejste jisti, jak by měly úložné prostory vypadat, přinášíme vám inspiraci pro stoly do kanceláře.

Rozvržení domácí pracovny

K tomu je potřeba, abyste měli vše po ruce a aby byla v místnosti i tzv. klidová zóna, většinou křeslo nebo pohovka, kde si budete moci sednout, lehnou a přemýšlet nebo relaxovat. Relaxace i rozproudění těla jízdou na kole, posilováním nebo běháním dokážeme zvýšit mozkovou aktivitu a soustředěnost tak, že budeme výkonnější, než kdybychom pouze seděli a snažili se co nejrychleji dodělat daný projekt, danou práci.

pracovny inspirace

pracovny inspirace

pracovny inspirace

fotogalerie pracovny inspirace

pracovny inspirace fotogalerie

fotografie pracovny inspirace

pracovny inspirace fotografie

pracovny inspirace

pracovny inspirace

pracovny inspirace
Foto: pinterest.com, domácí pracovny