Stylové květináče do vaší zahrady

Léto je v plném proudu a pěstitelé se chlubí překrásnými květinami, které jsou zdravé, silné a překypují květy. Máte doma také bohaté muškáty, zastřižené keříky a záhonky plné voňavých květin? Rádi byste je vystavili na obdiv, ale stále přemýšlíte, co jim chybí k dokonalosti? Možná je problém v květináči, který musí květinu nejen reprezentovat, ale zároveň poskytnout perfektní místo pro růst a vláhu.

květináče stylové
Zdroj: designbuzz.com

Květináče a truhlíky

Primárně vybírejte květináče podle typu umístění. Do interiéru můžete zvolit jakýkoliv materiál, nejčastěji se setkáme s obaly z keramiky, plastu, kovu, skla nebo dřeva. Pokud budete mít květiny venku, vybírejte venkovní květináče, které jsou k dostání v široké škále barev, tvarů a materiálů a jsou odolné vůči dešti a vyblednutí barvy. Na své si přijde opravdu každý. Stylové moderní hranaté květináče nebo tradiční ručně malované keramické obaly pro vaše květiny? Záleží pouze na vás, který styl se vám líbí více. Na trhu jsou navíc k dostání také zinkové obaly s úpletem, poly-ratanové květináče a LED květináče, které světélkují červeně, modře a zeleně. Jejich použití je výhradně pro interiéry.

Truhlíky na kytky

Nepatříte-li zrovna k nejlepším zahrádkářům, nebo vám prostě jen rýpání se v hlíně nic neříká, zkuste se podívat na květináče, které jsou ideální pro umělé květiny. Získáte tak nejen vkusnou dekoraci, ale zároveň vám odpadne starost se zaléváním a hnojením.

květináče stylové
Zdroj: designsponge.com

květináče stylové
Zdroj: designsponge.com