Stylové bydlení za pár korun, věřte svému realitnímu makléři

Kdo by nechtěl bydlet v moderním a zároveň útulném interiéru. Ne všem se to ale podaří. Pakliže se nebojíte přiložit ruku k dílu a vytvořit něco, co bude jen vaše, zkuste hledat byty, které na první pohled odpuzují. Nikdo je nechce, a proto jejich cena klesá. Jak ale poznat kdy už byt nestojí za nic?

dům foto
ilustrační foto: musilreality.cz

Věřte realitnímu makléři, pomůže vám najít byt k rekonstrukci

Jestliže sháníte byt k rekonstrukci, je téměř jisté, že nebudete vyžadovat dobře vypadající a drahé nabídky. Právě naopak, čím starší, nehezčí a levné, tím lépe. Otázkou ale zůstává, kdy je ještě stav bytu způsoben jen tím, že se nikomu nechtělo investovat do rekonstrukce, anebo je skutečně v tak dezolátním stavu? Tento problém můžete vyřešit jednoduše tím, že využijete služeb realitního makléře. Nejenže byt najde, domluví vše potřebné s majiteli a provede vás, ale také v případě vašeho zájmu provede kompletní stavební prohlídku, která odhalí nesrovnalosti. Z ní pak může vycházet i analýza kupní ceny bytu. Pakliže o byt budete skutečně stát, díky analýze je možné cenu ještě srazit.

Investice do nemovitosti tohoto typu se může zdát zpočátku, jako šílený nápad. Brzy ale všichni okolo zjistí, že jste udělali krok správným směrem. Pokud se totiž nebojíte práce a jste odhodlaní udělat ze starého nehezkého bytu stylový interiér, jděte do toho. Ceny bytů jsou v současné době poměrně nízké například byt v Olomouci lze koupit za něco málo přes milion korun a jedná se o poměrně velké bydlení. Pokud tedy uvedete realitního makléře do obrazu, určitě najde bydlení právě pro vás. Jednoduše můžete zvýšit cenu bytu po rekonstrukci až o jeho polovinu, což vám pomůže, pokud ho budete chtít v budoucnu prodat. Investice do starého bytu se vyplatí, musíte mít jen to správné odhodlání a realitního makléře.