Pelety: výkonnost a jednoduchost

Palivo, tvořené pilinami a dřevní štěpkou, představuje otop vynikající kvality, jež díky vysoké energetické náročnosti, zajistí efektivní a příjemné vytápění interiérů.

ALCOR-poeles-a-bois-etanches.

Také proto je ve velké využívají efektní a účinná peletová kamna z produkce francouzské firmy INVICTA, kterou na našem trhu zastupuje společnost FIRE & WOOD CZ.

S výkonem mezi 80 a 90 procenty nabízejí peletová kamna obecně vyšší výkon, než tradiční kamna na kusové dřevo. Některé modely značky INVICTA mají kapacitu až 22 kg, díky čemuž poskytují požadovanou tepelnou pohodu po dobu až 36 hodin. Dalším benefitem těchto produktů je, že kamna na pelety nepotřebují pravidelné přikládání nahoru. Některé modely lze dokonce naprogramovat na očekávaný výkon, uživatelský komfort zvyšuje rovněž dálkové ovládání. Zdroj, vydávající jemné konstantní teplo po dlouhou dobu, bez pozornosti a zásahu obsluhy, je díky použité technologii dokonalou kombinací efektivity a praktičnosti, a z nich plynoucí výhody svobody a flexibility.

les-poeles-a-bois-invicta

Společnost INVICTA, jeden z největších výrobců litinových kamen na světě, staví na své dlouholeté tradici, trvající od roku 1924. Výroba, přesahující 170 000 kusů kamen ročně, zahrnuje mimo jiné také krbové vložky a venkovní grily různých typů. V nabídce jsou jak dostupné modely v cenách od 9 500 Kč bez DPH, tak i nejvyšší řada luxusních litinových kamen s váhou až 400 kilogramů.

GAYA-FEUILLE-poeles-cheminees

Firma FIRE & WOOD CZ, jež špičkové francouzské produkty INVICTA zastupuje na našem trhu, představí svou nabídku i na veletrhu For Therm, který v rámci letošního mezinárodního stavebního veletrhu For Arch proběhne v termínu 20. – 24. 9. 2016 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Inspirativní expozici najdete v hale 7, stánek číslo 7A16.

Stabilní portfólio je permanentně k vidění na adrese firmy: Bělohorská 2336/243, Praha 6, tel.: 777 748 358, email: [email protected]

 

více na www.fireandwood.cz/cs/