Nádrže na vodu vám pomohou přepravit vodu kdekoli, překonat suché dny bez deště nebo uskladnit olej a jiné tekutiny

nádoba na vodu 500L
Foto: abstore.cz, nádoba na vodu 500L

Menší i větší nádrže na vodu nám mohou celoročně velmi dobře posloužit. Využijete je venku, ale také uvnitř, k uschování kapalin i předmětů, nebo přepravě. Jejich cena není příliš velká a vyřeší vám spoustu starostí s nejrůznějšími kapalinami.

Nádrže na vodu s víkem

Menší nádrž na vodu o objemu 200l, můžete využít např. venku k zachytávání dešťové vody. Je vyrobena z plastu, je lehká a má dlouhou životnost. Díky rozměrům ji pohodlně přepravíte na chalupu nebo kamkoli jinam i v malém autě. Pořídit k ní si můžete další příslušenství, kterým je víko a podstavec. 

Tyto nádoby seženete i ve větších rozměrech, záleží na vašich požadavcích. Ucelenou nabídku si můžete prohlédnout na stránkách společnosti ABSTORE.CZ.

IBC kontejner 1000 L
Foto: abstore.cz, IBC kontejner 1000L

Objemné kontejnery na vodu

Velmi oblíbené jak v domácnostech, tak společnostech jsou i IBC kontejnery. Jednoduše je plnícím otvorem napustíte kapalinou, kterou potřebujete převézt, nebo skladovat a až potřebujete, vypouštíte v libovolných dávkách výpustním ventilem klapkovým.

Tyto kontejnery na vodu jsou vyrobeny z HDPE, paleta může být ocelová, nebo v kombinaci ocel/plast. Jde o velmi kvalitní výrobky, které prochází potravinářským atestem a jsou u nich prováděny tlakové zkoušky.

Potěšující je, že se dají sehnat nové, i repasované. U repasovaných je vyměněna stará vnitřní nádoba za novou, díky čemuž se dá kontejner dál dobře a plně funkčně používat. Vyberete-li si repasovaný kus, můžete ušetřit několik tisíc korun. Oba druhy jsou k dostání v různých velikostech a najdete je opět u prodejce ABSTORE.CZ.

Nádoba na vodu 300 L
Foto: abstore.cz, Nádoba na vodu 300L

S ABSTORE.CZ získáte kvalitní výrobky za skvělou cenu

ABSTORE.CZ se prodejem nádob, IBC kontejnerů a různých dalších výrobků pro domácnosti, společnosti i města zabývá již dlouho. O své klienty se stará s péčí a precizností. Získala ocenění Ověřeno zákazníky, což mluví za vše.

Využijete-li jejich služeb, těšte se na možnost platby na fakturu, pokud jste státní instituce, škola nebo obec, dále můžete využít zaslání poptávky ABSTORE.CZ a tak výhodnou nabídku cen, objednávat můžete snadno a rychle po telefonu a v případě, že váš nákup přesáhne 1.000,–Kč, získáte dopravu zdarma!

Navštivte stránky e-shopu ABSTORE.CZ a získejte kvalitního dodavatele pro váš domov, společnost či vesnici.