Kdo si hraje, nezlobí

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo stát se alespoň na malou chvíli zase dítětem a užívat si tohoto bezstarostného života a radovánek? Zkuste se do této doby ponořit díky atraktivním trampolínám, které vás vrátí do dětských let snadno a rychle.

null
ilustrační foto: marimex.cz

Zábava pro malé i velké

Trampolíny nejsou záležitostí ryze dětskou, ačkoliv právě děti si s nimi vyhrají nejvíc. Trh je v současné době plný celé řady trampolín a to jak pro děti, tak pro dospělé. Nebojte se uvolnit a odreagovat a pomocí tohoto snadného způsobu udělat něco prospěšného pro své tělo. Věděli jste, že trampolína patří k jedním z velmi oblíbených sportovních aktivit? Přesvědčte se sami, jak úžasný je to pocit si zase jednou vychutnat tu volnost pohybu a radost z každého výskoku. Nestyďte se a užijte si ty okamžiky, které vám trampolíny přináší. Můžete si dokonce pořídit trampolínu vlastní, která si na vaší zahradě jistě najde své místo. K dispozici je více velikostí a materiálů. Samotná trampolína se skládá z několika silnějších trubek, skákací plochy z odolného materiálu a ochranné sítě. Sestavit nově zakoupenou trampolínu není složitá záležitost, a proto se nebojte do ní pustit sami. Uvidíte, že s pomocí přiloženého návodu pro vás stavba trampolíny bude hračkou.

Trampolíny pro nejmenší

dětská trampolína

A protože je skákání na trampolínách příjemné a zdraví prospěšné, bude jedině dobře, když do něj zapojíme i ty nejmenší členy rodiny. Těm jsou určeny speciální dětské trampolínky s odlehčenou konstrukcí, ale s o to silnější stabilitou, aby bylo vaše dítě skutečně v bezpečí. Strach nemusíte mít ani z různých malých součástek nebo nebezpečných otevřených prostorů, jak tomu bývá u klasických trampolín, kde může hrozit vašemu dítěti značné nebezpečí. Dětské trampolíny seženete i v pestrobarevném provedení, které se bude malým skokanům jistě velmi líbit. Důraz je kladen i na bezpečnost domácích mazlíčků, kteří by mohli zalézt pod trampolínu a přijít tak k úrazu. Z tohoto důvodu jsou dětské trampolíny opatřeny ochrannou sítí i vespod, aby zabránili takovým nehodám. Stejně tak uchycení skákací plochy je řešeno bezpružinovým systémem, díky kterému nehrozí, že by dítěti zapadla nohy mezi pružiny a podobně. Skákací plocha je upevněna pomocí elastických gum, které jsou velmi praktické a navíc dobře vypadají. O bezpečí dětí na trampolínách je tak skvěle postaráno. U některých typů dětských trampolín se můžeme dokonce setkat i s polstrováním záchytné konstrukce.

Jak vidíte, trampolíny si můžete kromě dětí vychutnat i vy, a proto byste neměli dále váhat a vyzkoušet si tuto oblíbenou atrakci společně s nimi. Trampolíny se jistě velmi brzy stanou vaším nepostradatelným pomocníkem pro trávení volného času na zahradě či terase.

Pokud si s něčím nevíte rady, navštivte poradnu trampolín na marimex.cz.