Zarámované tabule – skvělý doplněk nejenom restaurací

S různými tabulemi jsme se setkávali ve škole, aktuálně se s nimi setkáváme také v mnoha restauracích, kde na nich nacházíme denní nabídky nebo různá menu. V současnosti pronikají do našich domovů jako vkusná dekorace a pomocník. Nahledněte!

zarámovaná domácí tabule
Foto: hufft.com

Samozřejmě v mnoha z nich hraje roli design, a tak je na první pohled obyčejná tabule doplněna o velmi výrazný a doslova nepřehlédnutelný rám. A to ať už propracovaný kovový, dřevěný či jinak výrazný. Podobný prvek nemusíme vídat pouze v souvislosti s napsaným menu, ale může se skvěle hodit i do našich interiérů.

Do kuchyně, i pracovny

Samozřejmě daná tabule může být skvělou možností, jak dokonale ozvláštnit svou kuchyni. Navíc můžete zaexperimentovat, a jednou na ní napsat i své obědové menu. Primárně však může kromě estetického hlediska sloužit také k různým důležitým vzkazům pro ostatní členy rodiny. V pracovnách zase rozhodně potěší každého, kdo má kreativní práci a potřebuje si efektivní možností zaznamenávat své myšlenky. A běžný flipchart zkrátka do zajímavého interiéru není to pravé.

zarámovaná domácí tabule
Foto: luludesignsonline.com

Každý den jiný obraz

Stejně tak může být dané tabule použita i ve vašem obývacím pokoji. Pokud máte děti, je tento designový prvek obrazem, který se však každý den mění, a to dle fantazie vašich dětí. Jedinečná možnost, jak být originální. A obraz nemusí být nutně bílý. Stačí nakoupit barevné křídy, a rázem budete mít umělecké dílo. A co více, je to mnohem přijatelnější možnost, než pokud by vaše dítě kreslilo po holých stěnách – kdo by l někdy rodičem, ten dá zaručeně za pravdu.

zarámovaná domácí tabule
Foto: morosoconstruction.com

Pokud bydlíte v rodinném domě, doslova dobrým nápadem je taková tabulka přímo u dveří. Pokud nejste doma, návštěvě stačí vzít křídu, a napsat vám vzkaz. Stejně tak ale můžete prostřednictvím tabule také zdravit nově příchozí. Možností použití je zkrátka více než dost, a to je důvod začít konečně přemýšlet o tom, že tabule rozhodně není jenom prvek do škol, ale skvěle se hodí i do bytů.

zarámovaná domácí tabule
Foto: hufft.com

zarámovaná domácí tabule
Foto: theoldpaintedcottage.blogspot.com

zarámovaná domácí tabule
Foto: stephaniewiley.com

zarámovaná domácí tabule
Foto: sfgirlbybay.com/

zarámovaná domácí tabule
Foto: designinabag.com

zarámovaná domácí tabule
Foto: restore818.com

zarámovaná domácí tabule
Foto: brandonarchitects.com