Rozlučte se s létem stylově

Poslední letní dny přímo vybízejí k pořádání zahradní párty. Jaké doplňky by vám na ní neměly v žádném případě chybět? Podívejte se do našeho dnešního článku a načerpejte patřičnou dávku inspirace, která vaši párty učiní nezapomenutelnou.

párty
Zdroj: decoist.com

K jídlu a pití

Základem každé dobré zahradní párty je kvalitní občerstvení. Vaším úkolem jakožto hostitele tak bude i příprava potřebných servírovacích pomůcek. Praktické jsou zejména plastové či papírové talíře a tácky, které jednoduše po použití jednoduše vyhodíte a nemusíte si lámat hlavu s jejich umýváním. Nezapomeňte ani na pestrobarevná brčka, která jsou kromě praktického použití i skvělou dekorací. Jsou-li součástí vašeho párty občerstvení i zákusky nebo jiné drobné pochutiny, můžete je ozdobit napichovacími vlaječkami a fontánkami.

párty

Barvy, kam se podíváš

K letní párty neodmyslitelně patří také bláznivé dekorace a hlavně v co nejpestřejších barvách. Křiklavé girlandy, závěsné lampiony, různě rozprostřená světýlka a barevné konfety – to vše by na vaší párty nemělo chybět. Praktické jsou také jmenovky, díky kterým vaši hosté vždy bezpečně poznají svou sklenici. Slavnostně budou působit i nafukovací balonky ledabyle rozmístěné v prostoru. Pro většinu uvedených věcí stačí navštívit papírnictví. Některé si ale můžete vyrobit i doma, čímž navíc výrazně ušetříte.

párty

párty

párty

párty

párty

párty

párty
Zdroj: decoist.com

Komentovat

Můžete používat následující HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Opište text * Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.