Přivítejte podzim ve svém interiéru

Se začátkem školního roku už se spousta z nás těší na to, jak vymění typicky letní dekorace za ty s podzimní tématikou. Dnes se proto podíváme, jaké jsou designové trendy letošního podzimu. Snad načerpáte inspiraci a pustíte se do výzdoby vašeho domova, abyste mu dopřáli příjemný nádech podzimu.

podzim
Zdroj: decoist.com

Pestrobarevný podzim

Doby, kdy jsme měli podzimní dekorace spojeny jen s barvami spadaného listí, jsou už pryč. Současné trendy pomalu dostávají do podzimního interiéru všechny barvy, i když zpočátku se začíná pouze jemnými pastelovými odstíny. Vlastně tak lze očekávat, že co nám na první pohled dříve připomínalo chladný podzim, je pryč, a my si naopak ještě i během podzimním dnů můžeme připomínat prosluněné léto. Barev se proto rozhodně nebojte a použijte hlavně například barvy jako jsou oranžová a žlutá, protože ty vám pomohou zahnat podzimní deprese.

podzim

Jaké zvolit dekorace

Podzim je obdobím, kdy už řada z nás sahá po dekoračních svících. Pokud jste i vy jejich fanoušky, vytáhněte je ze skříní a vystavte je, protože ideálnější dobu pro ně najdete jen těžko. Svíčky k podzimu patří stejně jako rostliny ve váze. Obojí má schopnost zpříjemnit atmosféru, což je obzvlášť v tomto ročním období skutečně potřeba. Letních dekorací se nemusíte už zbavovat, stačí je šikovně propojit s těmi podzimními a dosáhnete dokonalého efektu babího léta.

podzim

podzim

podzim

podzim

podzim

podzim
Zdroj: decoist.com