Připravte se na Vánoce se vší parádou

Vánoční svátky jsou tu a pro ty z vás, kteří se ještě nepustili do vánoční výzdoby interiéru, tu máme speciální článek o těch nejzajímavějších dekoracích, které by vám doma rozhodně neměly chybět.

vánoce
Zdroj: freshome.com

Nejdůležitější je vánoční strom

Asi se shodneme na tom, že vánoční strom tvoří základ Vánoc, a proto by měl být i ve vaší domácnosti. S tím, z jakého bude materiálu a jak bude vyzdoben také souvisí to, jak dekorovat zbytek interiéru, aby k němu vše ostatní skvěle ladilo. Pokud tedy budete mít na vánoční stromě ozdoby ze stříbrné barvy, měli byste do podobného odstínu stylizovat i další dekorace. Skvěle bude vypadat například nazdobený krb a to pomocí rostlých větviček stromu a menších ozdob. Pokud dáváte přednost tradičním českých Vánocům a tedy nechcete v interiéru žádné stopy po Santovi, ale naopak po křesťanském Ježíškovi, můžete si pořídit betlém. Vyrábí se jak z papíru, tak i dřeva či keramiky. Některé z nich jsou dokonce podsvícené a vytváří tak v místnosti dokonalou vánoční atmosféru.

vánoce

Na doplňcích záleží

Během Vánoc lidé sice zdobí své domy, ale většinou jen tím, že do něj přidají několik vánočních dekorací. Málokoho však napadne, že by bylo dobré obměnit i ty stávající. Na mysli teď máme například dekorační polštáře v obývacím pokoji, které by si přes vánoční období také jistě zasloužily patřičný vánoční motiv nebo alespoň barvy. Stejným způsobem můžete vylepšit například i látkové závěsy a stolní ubrusy.

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce
Zdroj: freshome.com