Polštáře s vůní léta

Konečně k nám zavítalo slunečné počasí a mnoho z nás už jistě střádá plány na nadcházející léto. Pokud se ho už nemůžete dočkat, zkuste si je pozvat domů pomocí šikovně zvolené dekorace. Vdechněte svému domovu vůni léta pomocí polštářů s letními motivy. Věřte, že je z čeho vybírat.

polštář léto
Zdroj: architectureartdesigns.com

Slunce, palmy, pláž

To vše k létu neodmyslitelně patří a tak není ani překvapením, že právě tyto motivy jsou na typicky letních dekoracích nejčastější. Různé vlnky, motivy kotvy, slunce a palem – to vše přeci voní létem. Nebraňte se pokušení a pořiďte si domů několik polštářů, které vám budou vždy připomínat, že léto už je skutečně za dveřmi. Hrají veselými barvami a vyzařuje z nich příjemné teplo letních nocí. Hodí se jak do obývacích pokojů, tak do letních zahradních posezení, kde budou dělat skutečně velkou parádu. Polštáře jsou k dostání i v mnoha e-shopech, takže nemusíte běhat po obchodech s textilem a složitě je vyhledávat.

polštáře

Nápisy jsou stále populární

Kromě tradičních letních motivů jsou oblíbené i různé nápisy, které s letním obdobím souvisí. Výhodou polštářů s nápisem je to, že většinou bývají v neutrálních barvách, což nám umožňuje jejich libovolnou kombinaci s ostatními interiérovými doplňky. Vdechněte svému interiéru vůni písčitých pláží a romantických západů slunce už dnes. A co až vás polštáře s letními motivy omrzí? Jednoduše je vyměníte za polštáře s motivy podzimu, který barvami jen hýří.

polštář

polštář

polštář

polštář léto

polštář

polštář
Zdroj: architectureartdesigns.com