Léto ve vaší posteli

Ačkoliv už nastalo astronomické léto, počasí za okny tomu mnohdy vůbec neodpovídá. Pokud toužíte po slunečních paprscích a vůni léta, neváhejte si je pozvat k sobě do ložnice. Díky nápaditému ložnímu prádlu se budete cítit jako u moře.

letní povlečení
Zdroj: decoist.com, stylové letní povlečení

Modrá je dobrá

K létu pochopitelně patří pestré barvy a to v libovolných kombinacích. Vždy tak působí vesele a jsou s létem neodmyslitelně spojeny. Přesto je však jedna barva, která je s létem spojená přeci jen o trochu více, než barvy ostatní. A je to barva modrá. Nejčastěji ji můžeme spatřit ve spojení s barvou bílou a červenou. Modrobílé pruhy, symbol kotvy a slunce – to vše vám léto připomene, kdykoliv půjdete spát. Vychutnejte si to pravé léto, i když venku prší. Ložní povlečení je skvělým způsobem, jak toho dosáhnout.

letní povlečení

Pořiďte si domů kousek moře

A stejně jako v jiných oblastech bytového designu i zde máte možnost využít mnoha symbolů, které k létu patří. Zavzpomínejte na letní dovolenou a všechny mořské koníky a hvězdy, kterými se moře jen hemžilo. Právě díky nim totiž můžete kousek moře dostat i do svého interiéru. Pokud se nechcete pouštět do různých symbolů, které vám připadají spíše dětské, uchylte se alespoň k letním vzorům. K nejoblíbenějším pochopitelně patří jemné vlny a již zmíněné sluneční paprsky. Pohrejte si s výběrem ložního prádla a užijte si léto i ve své posteli.

léto

letní povlečení

léto v posteli

vlnky povlečení

modré povlečení
Zdroj: decoist.com, letní povlečení – fotogalerie