Kam pro kvalitní kusové koberce s vysokým vlasem?

Konečně jste dostavěli rodinný dům a nyní byste rádi vybrali do obývacího pokoje kvalitní kusový koberec? Již na první pohled si zamilujete koberec Shaggy, který je schopen splnit i ty nejnáročnější kritéria na luxusní koberec.

Výhody kusových koberců

Ačkoliv různé podlahoviny se snažili dlouhá léta vytlačit z oblíbenosti, lze říci, že v posledních letech znovu přibývá těch, kteří chtějí tuto podlahovou pokrývku v domácnosti mít. Kusové koberce tak stále plní roli praktického bytového doplňku, který umí zaujmout také svým dezénem. Úkolem koberce je především navodit příjemnou atmosféru v interiéru pokoje a udělat místnost ještě něco o útulnější. Koberec chrání podlahu před poškrábáním i výrazně ztlumí nejrůznější zvuky. Máte-li doma malé děti, jistě si velmi rádi hrají na podlaze a právě koberec je tak ideálním způsobem, jak chránit děti před nechtěným nachladnutím. Tyto zmíněné vlastnosti jsou charakteristické také pro koberce s vysokým vlasem. V e-shopu společnosti Vopi je můžete vybírat z pestré palety barev i tvarů. Záleží tedy pouze na Vás, zda upřednostníte kulatý koberec před oválným nebo fialový před béžovým.

Nášlapy na schody jako ochrana před uklouznutím i opotřebením

Velmi šikovným pomocníkem před nechtěným uklouznutím jsou nášlapy na schody, které rovněž najdete v nabídkovém katalogu firmy Vopi.  Koupit je můžete zde www.vopi.cz/naslapy-na-schody/. Tyto speciální koberce jsou na schody připevněny samolepící páskou. Lemování obšitím dodává kobercům moderní nádech. Opatření pevnou hranou slouží ještě k dokonalejší ochraně schodů a držení jejich tvaru. V případě znečištění, špínu snadno odstraníte měkkým kartáčkem a mýdlem nebo pracím práškem.